Error 404

CZ
Omlouváme se, ale zadaná cesta nelze nalézt. Možná jste jste se překlikl/a v zadaní cesty nebo jen soubor dočasně neexistuje. V případě, že jste si jist, že soubor má existovat, kontaktujte administrátora dané domény.
SK
Ospravedlňujeme sa, ale zadaná cesta nejde nájsť. Možno ste ste sa překlikl/a v zadaní cesty alebo len súbor dočasne neexistuje. V prípade, že ste si istý, že súbor má existovať, kontaktujte administrátora danej domény.
EN
We are sorry, the required path cannot be found. Perhaps you have misclicked while entering the path or the file does not exist temporarily. In case you are sure the file does exist, contact the administrator of the given domain.
DE
Wir bitten um Entschuldigung, der gewünschte Pfad kann nicht gefunden werden. Möglicherweise ist bei der Eingabe ein Fehler unterlaufen oder die angegebene Datei ist vorübergehend inaktiv. Falls Sie sicher sind, dass die Datei existiert, kontaktieren Sie bitte den Administrator der entsprechenden Domäne.
© GIGASERVER.CZ Webhosting provozovaný společnosti Seonet Multimedia s.r.o.

Skoal – Citrus blend (long cut)

2
Led

Skoal – Citrus blend (long cut)

2.1.2013

Jako první bych zde rád uvedl recenzi na Skoal – Citrus blend v long cut řezu.

Přiznám se, že když jsem ho otevřel byl jsem nadšen z intenzivní vůně. Nadšení mě samozřejmě přešlo ve chvíli, kdy na citrusový Skoal přišla řada (a vlastně i chuť) a nasadil jsem ho do pusy – velikost dávky asi jako poslední článek ukazováku. Jeho citro-sladká chuť je stejně silná jako vůně a to možná až moc, protože mám radši jemnější chutě, respektive, ne až tak agresivní. Silou bych ho přirovnal k průměru (samozřejmě záleží na množství), žádný motání, brnění, atd.

Účinek nikotinu nastupuje pozvolna po cca 5minutách a pozvolna trva průměrně tak 3/4 h. Slinivost se příliš ničím nevymyká normálu, nicméně pokud nejste polikači hnědých slin, do společnosti nebo městské dopravy bych ho nebral.

Pokud Vám nevadí intenzivní chuť a nevyžadujete festovní nápor nikotinu, mohu jen doporučit.

Na takové to domácí žvýkání, nebo pro začínající jako dělaný.

Napsat komentář