Error 404

CZ
Omlouváme se, ale zadaná cesta nelze nalézt. Možná jste jste se překlikl/a v zadaní cesty nebo jen soubor dočasně neexistuje. V případě, že jste si jist, že soubor má existovat, kontaktujte administrátora dané domény.
SK
Ospravedlňujeme sa, ale zadaná cesta nejde nájsť. Možno ste ste sa překlikl/a v zadaní cesty alebo len súbor dočasne neexistuje. V prípade, že ste si istý, že súbor má existovať, kontaktujte administrátora danej domény.
EN
We are sorry, the required path cannot be found. Perhaps you have misclicked while entering the path or the file does not exist temporarily. In case you are sure the file does exist, contact the administrator of the given domain.
DE
Wir bitten um Entschuldigung, der gewünschte Pfad kann nicht gefunden werden. Möglicherweise ist bei der Eingabe ein Fehler unterlaufen oder die angegebene Datei ist vorübergehend inaktiv. Falls Sie sicher sind, dass die Datei existiert, kontaktieren Sie bitte den Administrator der entsprechenden Domäne.
© GIGASERVER.CZ Webhosting provozovaný společnosti Seonet Multimedia s.r.o.

Grizzly – Wintergreen (pouches)

3
Led

Grizzly – Wintergreen (pouches)

3.1.2013

Po pár dnech čekání jsem konečně obdržel zásilku s několika snusy. Na paškál si dnes vezmu Grizzly – Wintergreen a to „pytlíkovou“ variantu, jenž má domov v USA.

Krabička, nebo puk chcete-li je velmi pěkná. Hlavní tělo je téměř standardně plastové, zatímco svrchní část je kovová se zajimavým metalickým efektem a tradičně vyvedeným medvědem (viz obrázek). Magická chvíle při otevírání nového balení medvěda byla nekonečná. Po tevření mne praštila do nosu svěží vůně a zrakem jsem začal hltat temnější zbarvení pytlíčků, které je dáno větší vlhkostí. Při vložení do úst a umístění na vhodné místo, trvá jen malou chvilku než (jak by řekl kamarád) Vám tabák téměř stříkne čerstvou chuť se štiplavým nádechem až do krku.

Chuť vydrží poměrně dlouho, a to i přesto, že účinky mohli dávno pominout. Co se síly týče, jde o středně silný tabák, který by prošel i u zkušenejšího začátečníka, nebo zaběhlého uživatele, který nevyžaduje tzv. kopanec do hlavy, ale rád si užívá pozvolné uvolnění nikotinu do těla aniž by se mu motala hlava.

Napsat komentář